Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fleur Fatale Kim Kardashian dla kobiet

Fleur Fatale  Kim Kardashian dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Fleur Fatale  Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia Fleur Fatale  Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Fleur Fatale marki Kim Kardashian to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fleur Fatale został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, fiołek i bergamotka; nutami serca są róża herbaciana, piwonia i irys; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Czarna porzeczka Fiołek Bergamotka

Róża herbaciana Piwonia Irys

Białe piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Fatale by Kim Kardashian.

Fleur Fatale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Fleur Fatale , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Fleur Fatale , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Fatale marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Fatale marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Sarah Jessica Parker Lovely Paco Rabanne Black XS for Her Isabella Rossellini Storia Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Kenzo Unidentified Fragrance Object Alyssa Ashley White Musk Chopard Cascade Marc Jacobs Daisy Silver Edition Tom Ford Azure Lime Arno Sorel Jardins de Babel Women Ulric de Varens Creation N° 13