Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille de Mai Kiera Mai dla kobiet

Vanille de Mai Kiera Mai dla kobiet

Vanille de Mai marki Kiera Mai to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), wanilia i piżmo.

Goździk (przyprawa) Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille de Mai by Kiera Mai.

Vanille de Mai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiera Mai Vanille de Mai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiera Mai Vanille de Mai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille de Mai marki Kiera Mai. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille de Mai marki Kiera Mai reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Datura Noir Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Grassroots World Of Your Own Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance Devils Food Yves Rocher Vanille Montale Chypre Vanille Ralph Lauren Big Pony 2 Sinfonia di Note Amande Sucree UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Teufels Kuche Lament Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene