Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille de Mai Kiera Mai dla kobiet

Vanille de Mai Kiera Mai dla kobiet

Vanille de Mai marki Kiera Mai to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), wanilia i piżmo.

Goździk (przyprawa) Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille de Mai by Kiera Mai.

Vanille de Mai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiera Mai Vanille de Mai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiera Mai Vanille de Mai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille de Mai marki Kiera Mai. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille de Mai marki Kiera Mai reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Night Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Montale Chocolate Greedy Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Smell Bent Gelty Pleasures Corine de Farme M'zelle Marshmallow Demeter Fragrance Brownie Henri Bendel Wild Fig Bijan B Exquisite for Women Ulric de Varens Ciel