Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Original Musk Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Original Musk Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Original Musk Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Original Musk marki Kiehl`s to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Original Musk został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są lilia, neroli, ylang-ylang i róża; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i paczula.

Kwiat pomarańczy Bergamotka

Lilia Neroli Ylang-ylang Róża

Fasolka tonka Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Original Musk by Kiehl`s.

Original Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiehl`s Original Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiehl`s Original Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Original Musk marki Kiehl`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Original Musk marki Kiehl`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Sarah Jessica Parker Covet Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Burberry The Beat Michael Kors Michael Les Nereides Musc de Samarkand Cacharel Scarlett Parfums DelRae Mythique Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Nobile 1942 Ponte Vecchio W Profumi di Pantelleria Nica