Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Forest Rain Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Forest Rain Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Forest Rain marki Kiehl`s to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Forest Rain został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są piżmo i wetyweria.

Cytrusy

Konwalia

Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forest Rain by Kiehl`s.

Forest Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiehl`s Forest Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiehl`s Forest Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forest Rain marki Kiehl`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forest Rain marki Kiehl`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Lacoste Lacoste Pour Homme Sean John Unforgivable Black Kenneth Cole Reaction Thermal The Body Shop Arber Byredo Gypsy Water Bruno Banani Time to Play Men Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Sinfonia di Note Toujours Verts LR Agent XY Lord`s Jester Selene