Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Forest Rain Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Forest Rain Kiehl`s dla kobiet i mężczyzn

Forest Rain marki Kiehl`s to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Forest Rain został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są piżmo i wetyweria.

Cytrusy

Konwalia

Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forest Rain by Kiehl`s.

Forest Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiehl`s Forest Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiehl`s Forest Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forest Rain marki Kiehl`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forest Rain marki Kiehl`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Donna Karan DKNY Be Delicious Men Thierry Mugler A*Men Summer Flash Paul Smith Sunshine Edition for Men Puma Flowing Free Man Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Etat Libre d`Orange Tom of Finland Nasomatto Black Afgano Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Rasasi Emotion Men Lord`s Jester Selene