Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio dla kobiet

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio dla kobiet

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio dla kobiet Zdjęcia

Kibio Eau de Parfum 100% Bio marki Kibio to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Kibio Eau de Parfum 100% Bio został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna amalfi, mandarynka i lawenda; nutami serca są geranium i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, benzoes i paczula.

Pomarańcza Cytryna Amalfi Mandarynka Lawenda

Geranium Ylang-ylang

Wanilia Fasolka tonka Benzoes Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kibio Eau de Parfum 100% Bio by Kibio.

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kibio Eau de Parfum 100% Bio marki Kibio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kibio Eau de Parfum 100% Bio marki Kibio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lalique Louxor de Lalique Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Cattier Eau du Verger Leonard Eau Fraiche de Leonard Diptyque Oyedo Carthusia Via Camerelle Sisley Sisley Eau de 3 Bath and Body Works White Citrus Lush Icon Roxana Illuminated Perfume Vespertina Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Anya`s Garden Light