Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Aloha Khaltat dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tropikalny
Aloha Khaltat dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aloha marki Khaltat to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jaśmin i fasolka tonka.

Kokos Jaśmin Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aloha by Khaltat.

Aloha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Khaltat Aloha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Khaltat Aloha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aloha marki Khaltat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aloha marki Khaltat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Thierry Mugler Innocent Montale Vanille Absolu IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Sage Machado Onyx & Peridot Demeter Fragrance My Melody Demeter Fragrance Brownie Victoria`s Secret Luscious Kisses Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jessica Simpson Taste 1000 Flowers Reglisse Noire Galimard Cantabelle