Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ai marki Khaltat to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna i mięta; nutą serca jest morela; nutami bazy są wanilia i paczula.

Tangeryna Mięta

Morela

Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ai by Khaltat.

Ai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Khaltat Ai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Khaltat Ai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ai marki Khaltat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ai marki Khaltat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Benetton Energy Man Gap The Lover Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Demeter Fragrance Between the Sheets DL & Co Lady Rhubarb Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Demeter Fragrance Fuzzy Navel Krigler Sparkling Diamond Thymes Fig Leaf and Cassis Tonatto Profumi M'amo Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical