Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn

Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ai Khaltat dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ai marki Khaltat to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna i mięta; nutą serca jest morela; nutami bazy są wanilia i paczula.

Tangeryna Mięta

Morela

Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ai by Khaltat.

Ai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Khaltat Ai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Khaltat Ai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ai marki Khaltat. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ai marki Khaltat reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Benetton Energy Man Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Bath and Body Works Dancing Waters Biotherm Eau Pure Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Hermes Eau de Cologne Hermes Reminiscence Sol La Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Fuzzy Navel M. Micallef Sous Le Figuier Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus