Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Miss Be Bop Kesling dla kobiet

Miss Be Bop Kesling dla kobiet

Miss Be Bop Kesling dla kobiet Zdjęcia

Miss Be Bop marki Kesling to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Be Bop został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty wodne, jaśmin i fiołek; nutami serca są ylang-ylang, róża, piwonia i mimoza; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, wanilia i biały miód.

Nuty owocowe Nuty wodne Jaśmin Fiołek

Ylang-ylang Róża Piwonia Mimoza

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Be Bop by Kesling.

Miss Be Bop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kesling Miss Be Bop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kesling Miss Be Bop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Be Bop marki Kesling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Be Bop marki Kesling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Cherish Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Caron Muguet du Bonheur Diptyque Olene Tous Metallic The Different Company Rose Poivree Rochas Eau Sensuelle Myrurgia Promesa de Amor Basile Basile Young Jill Stuart Night Jewel DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet