Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Miss Be Bop Kesling dla kobiet

Miss Be Bop Kesling dla kobiet

Miss Be Bop Kesling dla kobiet Zdjęcia

Miss Be Bop marki Kesling to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Be Bop został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty wodne, jaśmin i fiołek; nutami serca są ylang-ylang, róża, piwonia i mimoza; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, wanilia i biały miód.

Nuty owocowe Nuty wodne Jaśmin Fiołek

Ylang-ylang Róża Piwonia Mimoza

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Be Bop by Kesling.

Miss Be Bop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kesling Miss Be Bop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kesling Miss Be Bop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Be Bop marki Kesling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Be Bop marki Kesling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Krizia Moods by Krizia Donna Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Demeter Fragrance Lilac Victoria`s Secret Lace Orange Flower Morgane le Fay Pink Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps John Galliano John Galliano Eau de Toilette Profumi di Pantelleria Tanit