Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Be Bop Kesling dla mężczyzn

Be Bop Kesling dla mężczyzn

ziołowy
Be Bop Kesling dla mężczyzn Zdjęcia

Be Bop marki Kesling to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Be Bop został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są lawenda, geranium, bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna, tymianek i bazylia; nutami serca są goździk (przyprawa), kolendra i cynamon; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, opoponaks i cedr virginia.

Lawenda Geranium Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Tymianek Bazylia

Goździk (przyprawa) Kolendra Cynamon

Wetyweria Piżmo Paczula Opoponaks Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Bop by Kesling.

Be Bop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kesling Be Bop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kesling Be Bop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Bop marki Kesling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Bop marki Kesling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Egoiste Krizia Krizia Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown ScentStory 24 Ted Baker Endurance Tom Ford Grey Vetiver Ted Lapidus Black Soul Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Marc O`Polo Marc O`Polo Men Michael Michalsky Michalsky for Men Francesco Smalto Fullchoke Nejma Nejma 1