Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Be Bop Kesling dla kobiet

Be Bop Kesling dla kobiet

żółtych kwiatów
Be Bop Kesling dla kobiet Zdjęcia

Be Bop marki Kesling to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Be Bop został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, konwalia, czarna porzeczka i cyklamen; nutami serca są osmantus, jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża, brzoskwinia, mimoza i mango; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, mech dębowy i biały miód.

Galbanum Bergamotka Konwalia Czarna porzeczka Cyklamen

Osmantus Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Brzoskwinia Mimoza Mango

Wetyweria Piżmo Paczula Mech dębowy Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Bop by Kesling.

Be Bop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kesling Be Bop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kesling Be Bop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Bop marki Kesling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Bop marki Kesling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Jacomo Jacomo for Her Avon Occur! The Different Company Sublime Balkiss Sonoma Scent Studio Vintage Rose La Prairie Life Threads Platinum Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot CB I Hate Perfume To See A Flower Illume Happiology Sunshower I Santi Via Veneto Liz Claiborne Liz Sport Faberlic Sleza Yurate