Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Wood Haven Kerosene dla kobiet i mężczyzn

Wood Haven Kerosene dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

Wood Haven marki Kerosene to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wood Haven został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Pegg. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna i czarny pieprz; nutami serca są różowy pieprz, jałowiec i imbir; nutami bazy są wetyweria, cedr i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Czarny pieprz

Różowy pieprz Jałowiec Imbir

Wetyweria Cedr Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wood Haven by Kerosene.

Wood Haven Recenzje Perfum

lucy
lucy

Ławeczka w środku lasu w zimny ale słoneczny dzień, bardzo rześkie powietrze, para z ust, zacieramy ręce by się rozgrzać i wtedy przypominamy sobie o termosie gorącej herbaty z imbirem i cytryną..imbiru jest tak dużo że aż szczypie w język. Po chwili ogarnia nas błogi stan, a aromat rozgrzewającej herbaty z , pięknie miesza się aromatem lasu..Bardzo naturalny zapach, w którym prym wiedzie imbir, cedr, jałowiec i cytrusy. Bardzo uniseksowy.

Beata Maria
Beata Maria

Mocne , interesujące otwarcie w którym cytrusy mieszają się z imbirem i pieprzem. Lekko świdruje w nosie ale jest ożywczo. Jak ja to lubię!:-)chwilo trwaj! Ale trwać nie chce zbyt długo:-(. Niestety.
Do nut głowy szybko dołącza serce zapachu i baza. A to gałązki jałowca, a to cedr, a na stałę zaczyna panoszyć się wetyweria. Nawet zerknęłam do spisu nut czy aby autor nie dorzucił jakiejś figi, bo coś mi tak zapachniało,ale ponieważ jej nie ma to obstawiam drzewo gwajakowe.Jest przyjemnie lesiście, iglaście, zielono.Bardzo miło.Zaczynam się rozmarzać i "odpływać"... a tu rzeczywistość skrzeczy, gdzie ten zapach, gdzie to piekno, gdzie ta urokliwość?! Kurcze, nie ma! Bardzo szybko znika ze skóry, dłużej podryguje na ubraniu, jak większość, ale taka szkoda. Jak można było zmarnować taki piękny zapach?! Lanie dla pana o nazwisku Pegg.Tak się nie robi:-(.
Wood Haven ma piękną ale tylko dwugodzinną trwałość. Projekcja z mocnego otwarcia natychmaiast przechodzi do długości ramion i jeszcze szybciej do krótkiego leżakowania na skórze. Naprawdę żal.
Flakonik jak cała seria, czy ładny?-mnie nie specjalnie się podoba ale na pewno wyróżnia się wśród innych.

Intoxicated
Intoxicated

Imbirowa przystań. Lubię imbir - jest ostry i orzeźwiający. O nieco cytrusowym charakterze.
Aplikując Wood Haven znajdziemy się w stolarskim warsztacie usytuowanym gdzieś w dalekich Chinach, w okolicy cytrusowego sadu.
W południe starszy stolarz mozolnie szlifuje cedrowe deski na stół. Pod ścianą czekają już gotowe nogi z drewna jałowca które będą podtrzymywać blat. Ich żywiczny, leśny aromat wypełnia warsztat.
Stolarz, nieco zmęczony przysiada na werandzie i sączy zieloną herbatę z tartym imbirem. Dookoła pachną dojrzewające grejpfruty, herbata i zebrany wczoraj imbir przyszykowany na sprzedaż. Stolarz ma go pod dostatkiem.
Ciepły, letni wiatr przynosi z oddali zapach lasu i uprawianego w sąsiedztwie pieprzu. Stary stolarz rozsiada się wygodnie i zaczyna grać na pipie - robi to zawsze w chwilach między pracą. To go uspokaja i daje natchnienie.
Po skończonej przerwie może dalej pracować. I tak do późnego popołudnia kiedy przyjdzie czas na kolejny odpoczynek, kolejną herbatę i kolejną grę.

Zmienna
Zmienna

Swiezy, zielony, intensywny, zywiczny zapach lasu. Mocno wyczuwalne sa rowniez grapefruit i pieprz. Wydaje mi sie, ze jest to idealny unisex - nie wychyla sie zanadto w ani w meska ani w kobieca strone. Na poczatku dosc mocny, ale po godzinie czuc go juz tylko przy skorze. Nie zmienia sie i nie ewoluuje. Caly czas pachnie podobnie. Moze jedynie cytrusy z czasem sie wyciszaja i pozostaje jedynie echo lasu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kerosene Wood Haven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kerosene Wood Haven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wood Haven marki Kerosene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wood Haven marki Kerosene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Bois 1920 Come L'Amore Hermes Un Jardin Sur Le Nil Kerosene R'oud Elements Nasomatto Pardon Olivier Durbano Heliotrope Montale Full Incense Yves Saint Laurent Opium Olympic Orchids Artisan Perfumes Blackbird Byredo Gypsy Water Annick Goutal Nuit Etoilee Franck Boclet Vanille Mark Buxton Message in a Bottle Avon Perle Noire Kerosene Creature Tiziana Terenzi Ecstasy D.S. & Durga Coriander Andrea Maack Craft Benefit See & Be Seen Sasha