Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Unknown Pleasures Kerosene dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

karmelowy
Unknown Pleasures Kerosene dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Unknown Pleasures marki Kerosene to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Unknown Pleasures został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Pegg. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, herbata earl grey, miód, bergamotka, karmel, wanilia i fasolka tonka.

Cytryna Herbata Earl Grey Miód Bergamotka Karmel Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unknown Pleasures by Kerosene.

Unknown Pleasures Recenzje Perfum

Zmienna
Zmienna

Na mnie cytrusy sa prawie niewyczuwalne, natomiast wanilia, karmel, herbata bardzo. Bardzo slodki i spozywczy zapach, ktory przypomina mi waniliowa esencje zapachowa do ciasta. Te perfumy kojarza mi sie ze slodkim deserem. Domowe ciasto, herbata w filizance ze starego serwisu i towarzystwo Miss Marple... Wedlug mnie raczej na jesien i zime.

tia
tia

Duże cytrynowo karmelowe lody. Nie mogę sobie przypomnieć który deser tak pachnie... Trochę jak w cukierni, trochę jak w lodziarni, w której dodatkowo w kominku paruje jakiś cytrynowy olejek.

Moje pierwsze spotkanie z tą marką i raczej średnio udane. Zapach nie jest zły, ale wtórny aż do bólu – intensywna, spożywcza wanilia z dodatkiem miodu i cytryny.

Przyjemny, kojarzy mi się z latem i waniliowymi lodami w wafelku, ale na dłuższą metę jest męczący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kerosene Unknown Pleasures, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kerosene Unknown Pleasures, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unknown Pleasures marki Kerosene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unknown Pleasures marki Kerosene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Chopard Wish Pure Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Aquolina Chocolovers Jette Joop By Night Jette Lancome Hypnose Eau Legere Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Dana French Vanilla Hilde Soliani CiocoRosissimo Carol`s Daughter Almond Cookie Esteban Baume Tolu Lush American Cream