Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Wild Kenzo dla kobiet

Wild Kenzo dla kobiet

Wild Kenzo dla kobiet Zdjęcia Wild Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Wild marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wild został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, granat i różowy pieprz; nutami serca są piwonia, kwiat pomarańczy i zielony migdał; nutami bazy są piżmo, cedr i biała herbata.

Różowy grejpfrut Granat Różowy pieprz

Piwonia Kwiat pomarańczy Zielony migdał

Piżmo Cedr Biała herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild by Kenzo.

Wild Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Spa Annick Goutal Quel Amour! Yardley White Satin Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Novae Plus Pearl Pink Fragonard Billet Doux Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Ulric de Varens Mini Flirt Kenzo Time for Peace