Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Unidentified Fragrance Object Kenzo dla kobiet i mężczyzn

Unidentified Fragrance Object Kenzo dla kobiet i mężczyzn

dymny
Unidentified Fragrance Object Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Unidentified Fragrance Object Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Unidentified Fragrance Object Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Unidentified Fragrance Object marki Kenzo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Unidentified Fragrance Object został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, olibanum i róża.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Olibanum Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unidentified Fragrance Object by Kenzo.

Unidentified Fragrance Object Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Unidentified Fragrance Object, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Unidentified Fragrance Object, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unidentified Fragrance Object marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unidentified Fragrance Object marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Covet Christian Dior Dior Homme Intense Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Acqua di Biella Kid Mohair Sergio Tacchini Precious Pink Rasasi First Love Modigliani Supreme Jeanne Arthes Romantic Story Le Labo Belle Du Soir Niven Morgan Gold Scent