Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Time for Peace Kenzo dla kobiet

Time for Peace Kenzo dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Time for Peace Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Time for Peace marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Time for Peace został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin i frezja; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka

Jaśmin Frezja

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time for Peace by Kenzo.

Time for Peace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Time for Peace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Time for Peace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time for Peace marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time for Peace marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Armand Basi In Red Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Carla Fracci Carla Fracci Amouage Dia pour Femme Escada Escada Collection 2001 Trussardi Trussardi Jeans Betty Barclay Saphir Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Monyette Paris Monyette Paris Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Mary Kay Sparkling Honeysuckle DSH Perfumes June Bride