Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Time for Peace Kenzo dla mężczyzn

Time for Peace Kenzo dla mężczyzn

ziołowy
Time for Peace Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Time for Peace Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Time for Peace marki Kenzo to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Time for Peace został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są szałwia i mandarynka; nutami serca są fasolka tonka i kasztan; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, ambra i wanilia.

Szałwia Mandarynka

Fasolka tonka Kasztan

Wetyweria Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time for Peace by Kenzo.

Time for Peace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Time for Peace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Time for Peace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time for Peace marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time for Peace marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Versace Jeans Couture Man Cerruti Cerruti Pour Homme Versace Versace Pour Homme Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Ayala Moriel Gaucho La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Weil Weil Pour Homme B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Francesco Smalto Smalto Azzaro Travelling Penhaligon`s Sartorial