Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Summer by Kenzo Kenzo dla kobiet

Summer by Kenzo Kenzo dla kobiet

żółtych kwiatów
Summer by Kenzo Kenzo dla kobiet Zdjęcia Summer by Kenzo Kenzo dla kobiet Zdjęcia Summer by Kenzo Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Summer by Kenzo marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer by Kenzo został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są cytryna, cytrusy i bergamotka; nutami serca są mimoza, fiołek, frezja, mleko migdałowe, jaśmin i konwalia; nutami bazy są ambra, piżmo, cytryna, nuty drzewne, cedr i styraks.

Cytryna Cytrusy Bergamotka

Mimoza Fiołek Frezja Mleko migdałowe Jaśmin Konwalia

Ambra Piżmo Cytryna Nuty drzewne Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer by Kenzo by Kenzo.

Shine Blue
Sensi
Gio

Summer by Kenzo Recenzje Perfum

huragan
huragan

Summer by Kenzo, to zapach do którego się powraca!
Mimo tego, że na początku nie byłam zbyt przekonana do tego zapachu, ponieważ wydawał mi się zbyt duszący i drażniący - polubiliśmy się! Przekonała mnie przede wszystkim ta lekka słodycz, która wydobywa się po jakiejś chwili układania się zapachu na skórze.
Gdzieniegdzie możnaby doszukać się mydlanej woni, ale to w niczym nie przeszkadza, ponieważ cały bukiet nut zapachowych ciągle pracuje i co chwilę się zmienia (przynajmniej na mojej skórze).

Zapach ogólnie kojarzy mi się z pięknym ogrodem, gdzie wszystkie kwiaty już zakwitły i emanują swoim blaskiem w piękny, słoneczny, letni poranek.

Perfum jest dość intensywny, trwałość równie zachwycająca. Zastanawiam się właśnie nad ponownym zakupem tego zapachu :)

vertigo
vertigo

Szybko, szybko! Bo koniec lata już blisko. Wraz z nim odejdzie Summer by Kenzo, perfumy, które przypomniałam sobie pod koniec zimy, by wiosną zdobyć własny flakonik z kolekcji Ryoko (żółty kamyczek). Perfum już nie została nawet kropelka, czas coś o nich napisać.

W Summer by Kenzo królowa jest tylko jedna - i jest nią mimoza. Dla mnie to trudny kwiat, we współczesnych kompozycjach często łączony z liściem fiołka, który dodaje mnóstwo zielonej mdłej słodyczy, a tej nie znoszę.

Summer jest żółte, słodkie i radosne, odrobinę mydlane. W 100% kwiatowe. Może wydawać się zbyt intensywne na lato, ale świetnie się nosi nawet w upale. Bardzo kobiece i jednocześnie niewinne, czyste.
Prawdziwe lato we flakonie - bez cytrusów, kokosa ani figi, ani nut wodnych. Można? Można.
Cudo! Dla miłośników kobiecych, kwiatowych kompozycji.
Kolejny raz brawa dla kompozytora, Alberto Morillasa!

regndronning
regndronning

Jeden z moich ulubionych letnich zapachów. Pachnie dla mnie trochę jak mydło, takie świeże staromodne szare mydło. Najpierw lekkie nuty kwiatowe, a później właśnie taki zapach świeżości. Niczym pranie wiszące w letni dzień w ogrodzie, albo bieliźniarka w której kryją się babcine mydełka. Na mojej skórze bardzo trwały - czuję go cały dzień. Uwielbiam go w upały, kiedy wszystkie inne zapachy dręczą i przyprawiają o migrenę, summer trzyma swoją formę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Summer by Kenzo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Summer by Kenzo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer by Kenzo marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer by Kenzo marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi Donna Karan Black Cashmere Hermes Le Jardin de Monsieur Li Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Kenzo Kenzo Amour Laura Biagiotti Roma per Uomo Burberry London Tom Ford Velvet Orchid Max Mara Kashmina Touch Rouge Bunny Rouge Embers Hermes Eau Claire des Merveilles Azzaro Chrome Hermes Eau des Merveilles Bvlgari BLV Notte Pour Femme Donna Karan Essence Wenge Donna Karan DKNY Yves Rocher Iris Noir Halloween Halloween Halle Berry Halle Hermes Un Jardin En Mediterranee