Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Power Cologne Kenzo dla mężczyzn

Power Cologne Kenzo dla mężczyzn

Power Cologne Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Power Cologne marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Power Cologne został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są bergamotka, werbena cytrynowa i kardamon; nutami serca są geranium, czarny pieprz i kolendra; nutami bazy są balsam tolu, cedr virginia i wetyweria.

Bergamotka Werbena cytrynowa Kardamon

Geranium Czarny pieprz Kolendra

Balsam Tolu Cedr Virginia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Power Cologne by Kenzo.

Power Cologne Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Olivier Polge wziął się ponownie do pracy i zrewitalizował sam siebie ;) Na tle podstawowego Powera, cios został osłabiony i pozbawiony wigoru. Owinięto ręce bandażem bokserskim oraz nałożono rękawice. Nadal jednak power w nich jest ;) Wyszła z tego woda w konwencji kolońskiej, lecz oparta mocno na przyprawach. Suchych, pustynnych, pozbawionych wody, kuchennych. Bergamoty ani werbeny nie odróżniam, jest jednak coś co towarzyszy reszcie składników. Coś bladego, nienasyconego. Jak niezaparzona herbata, zalana przegotowaną wodą. Dostrzegam ziołowość, a całość zmierza mi w kierunku kuchni indyjskiej. Niemniej przyprawy nie pachną tak jakby z pojemniczków kuchennych, tylko ze stoiska wystawionego na targu. Wyniesione przez wiatr. Kardamon utrzymany w ryzach, dawno nie wąchałem tak spokojnie podanego kardamonu. Jest też zielono-gorzkie geranium oraz z czasem mdląco pachnąca kolendra. Do tego szorstki pieprz. Zauważyłem jeszcze pewną rzecz o której warto wspomnieć. Z jednej strony na tym etapie kompozycja ma w sobie wysuszenie i wyjałowienie, a z drugiej kwaśne oblicze. Kiedyś mieliłem ziarenka pieprzu w ręcznym, drewnianym młynku na korbkę i świeży pieprz pachniał ostro, ale pozostawiał w nosie taką zieloną kwaskowość. Zapach dedykowany na ciepłe miesiące, ale dobrze mi się go nosi teraz. Wydaje się dobry do każdej okazji, i do ambitniejszej, ale też do codziennego założenia. Dla mnie pełni formę dopełniającą, jak pasek założony do spodni czy sukienki/spódnicy. Niekoniecznie potrzebny, ale zakładamy by się ładnie prezentował, tworzył spójność ubioru. Baza natomiast jest miłym bardzo zaskoczeniem dla mnie, całkowicie odmiennym od całej kompozycji. Za sprawą balsamu tolu przybiera formę kwiatowo-słodką, taką trochę tonkową, gładką, bardzo ciepłą. Niestety jest już wycofana. Widzę podobieństwo do końca Rive d’Ambre tutaj. Trwałość w granicach 5-6 godzin, projekcja nieduża, ale przez pierwsze kilka godzin zapach dobrze czuję. Pewnie za sprawą mocno wybijających się przypraw. Jeśli ktoś lubi Cologne Noire od VC&A lub Carolina Herrera for Men to może znaleźć ciekawego kompana w Kenzo. Świetny pomysł na flakon :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Power Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Power Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Power Cologne marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Power Cologne marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Kenzo Power Guerlain Vetiver Yves Rocher Homme Nature Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Clinique Clinique Happy Gucci Envy for Men Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Bourjois Masculine Evasion L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Crabtree & Evelyn Neapolitan Bergamot Eau de Cologne L`Occitane en Provence Verbena Sorbet Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Profumum Roma Acqua di Sale Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Hermes Eau de Pamplemousse Rose