Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Peace Kenzo dla kobiet i mężczyzn

Peace Kenzo dla kobiet i mężczyzn

Peace Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Peace Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Peace marki Kenzo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Peace został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest cedr; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia i heliotrop.

Mandarynka

Cedr

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peace by Kenzo.

Peace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Peace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Peace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peace marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peace marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Juliette Has A Gun Lady Vengeance John Galliano John Galliano Lolita Lempicka Minuit Noir Yves Saint Laurent Elle Marni Marni Rose Alexander McQueen My Queen Light Mist Kenzo Kenzo Givenchy Hot Couture Collection No.1 Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Alexander McQueen Kingdom Versace Red Jeans Christian Lacroix Tumulte pour Homme Salvador Dali Laguna Paco Rabanne Ultraviolet Torrente L`Or de Torrente Moschino Moschino Funny! Agent Provocateur L'Agent Tom Ford Tobacco Vanille Lalique Amethyst