Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Parfum d`Ete Kenzo dla kobiet

Parfum d`Ete Kenzo dla kobiet

Parfum d`Ete Kenzo dla kobiet Zdjęcia Parfum d`Ete Kenzo dla kobiet Zdjęcia Parfum d`Ete Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Parfum d`Ete marki Kenzo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Parfum d`Ete został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są konwalia i nuty zielone; nutami serca są piwonia, jaśmin i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Konwalia Nuty zielone

Piwonia Jaśmin Hiacynt

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum d`Ete by Kenzo.

Parfum d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Parfum d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Parfum d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum d`Ete marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum d`Ete marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Chloe Chloe Eau de Parfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Eternity Sisley Sisley Eau de 3 Versace Bright Crystal Chloe L`Eau de Chloe Moschino Couture! Priscilla Presley Indian Summer Giorgio Armani Acqua di Gio Giorgio Armani Acqua di Gioia Lancome Miracle Forever Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Armani Code Luna Kate Moss Kate Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel LouLou Gucci Gucci Guilty Intense