Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

tropikalny
wodny
Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są gruszka, liczi i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, lilia i frezja; nutami bazy są piżmo i cedr.

Gruszka Liczi Grejpfrut

Jaśmin Lilia Frezja

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly by Kenzo.

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Hugo Boss Essence de Femme Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Avon Incandessence Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Halston Halston Sheer Miss Sixty Miss Jennifer Lopez Live Platinum Jeanne Arthes Sur Un Nuage O Boticario Insensatez Smell Bent St Tropez Dispenser Renato Balestra Diamante Nero