Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo dla kobiet

Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo dla kobiet

tropikalny
wodny
Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Eau de Toilette Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Madly Kenzo! Eau de Toilette marki Kenzo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Madly Kenzo! Eau de Toilette został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są gruszka i liczi; nutami serca są jaśmin i heliotrop; nutami bazy są piżmo i cedr.

Gruszka Liczi

Jaśmin Heliotrop

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madly Kenzo! Eau de Toilette by Kenzo.

Donna Trussardi 2011

Madly Kenzo! Eau de Toilette Recenzje Perfum

Forest
Forest

Początkowo mnie oczarował, gdyż nie znam podobnego a ten jest rześki, nieco słodki ale w sensie owocowości a nie cukru ale jednocześnie
ma cojones, nie jest naturalny ale nie jest też chemiczny.
Po prostu ma to coś, jednak, no właśnie jednak...
Utrzymuje się na skórze w efektownym składzie
ledwo 2-3h, po 4 godzinach zaczyna topnieć aż
pozostaje lekko osłodzona heliotropem skórka
dojrzałej gruszki.
A wcześniej jest cudnie, czuć liczi, czuć gruszke i to wszystko nie przesłodzone bo przykryte porządną dawką piżma. Na mnie właśnie to wychodzi, zapach jest po prostu rześko-gorzko-słodki.
Flakon tandetny, nielogiczny, nie trzyma się dobrze w dłoni, jak mam założyć korek to się po prostu mylę.
Mimo to bardzo sobie cenię i polecam ale chciałabym znaleźć jego odpowiednika ale o lepszej projekcji i trwałości.

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Jeśli Kenzo tak pojmuje pojęcie "madly", to jestem skłonna twierdzić, że pod postacią narkotyków rozumie... skręta z herbaty! Co może być bowiem wściekłego w koktajlu z owoców podanym na niezbyt wyczuwalnej podstawie cedru i piżma? Może tylko wściekłe otwarcie, podnoszące powieki szybciej niż najbardziej irytujący dźwięk budzika.

Pierwszy moment po aplikacji to absolutne przyduszenie toną liczi. Trochę przypomina mi I love love, choć nie tyle samym zapachem, co intensywnością, w której występuje tyle samo syntetyczności i sztuczności, co w zapachu Moschino. Potem natomiast w duecie z liczi zaczyna grać gruszka, gruszka, gruszka... i długo, długo nic. Bazę czuć tylko pod koniec trwania zapachu, a akcenty kwiatowe, przynajmniej na mojej skórze, są całkowicie nieobecne.

Jeśli po edt o nazwie Madly spodziewacie się klimatu pokoju bez klamek i wariata przebijającego wściekle głową ściany to zdecydowanie jest to zły trop. Madly według Kenzo to opalona, młoda dziewczyna podskakująca bez ładu i składu w tańcu podczas plażowej imprezy.

Dlatego z Madly Kenzo! edt nie stworzę długiego związku. Będzie to raczej stosowny zapach na niektóre bardziej imprezowe momenty lata. Mam jednak nadzieję, że w intensywniejszej siostrze Madly, czyli edp odnajdę wreszcie trochę klimatu prawdziwiej wściekłości... Dlatego zaznaczam edp do testów.

gryzelda
gryzelda

JEST PIĘKNY, PONADCZASOWY I NIEDOCENIONY - I OD TEJ WERSJI NIE ODSTĄPIĘ:)

Wspaniały owocowy, pyszny, wiosenny zapach.
Posiadam obie wersje -edt-rózowa i edp-fioletowa, jednak właśnie różowa znajduje się w mojej "świetej trójce":)
Piękna świeża gruszka i liczi, którym nie pozwala na przesłodzenie i fermentację cedr i piżmo.
Zapach pięknie, wielowymiarowo rozwija się na skórze. Każda z rozwijających się nut harmonizuje z pozostałymi.
Trwałość raczej zadowalająca.
Całe szczeście zapach niepopularny. Nie pachnie nim co druga babeczka w centrum handlowym i na ulicy:)
Poprawia mi nastrój, a przez otoczenie jest zawsze komplementowany.
O mojej miłości do niego świadczy fakt, iż mam już trzeci 80ml flakonik.

pachniewitch
pachniewitch

Nie rozumiem skad slabe zainteresowanie tym zapachem???

Bede go bronic niczym Reytan...

Po pierwsze jest nebyale oryginalny, nie sposob porownac go z niczym innym..zatem NOWATORSKIE ...do cna,

Smiem twierdzic, ze to zapach nowej ery , kiedy to na plazach beda ladowiska dla UFO , a przybysze beda raczyc nas zapachami z ich rejonow,..Widze oczyma wyobrazni egzotyczne rosliny hodowane w tunelach aerodnamicznych :)

Znam obie wersje EDP i EDT i zdecydowanie EDT jest ciekawsza, choc trwalosc slaba max 3 godz a szkoda..

Sa piekne , kwasna dymnosc , plus frywolna lekkosc..
Wyczuwam w nim powiew ognia na egzotycznej plazy..

Zakochalam sie , weszly do mojej pierwszej trojki ..

Excytuja mnie taka dzika NIBY kakofonia zapachowa , a tak na prawde ..po godzinie zapach jest niebywale frapujacy , uwodzicielski...spojny.

Polecam !

Beata Maria
Beata Maria

Rozczarowanie.Po Kenzo spodziewałam się czegoś z goła innego a przede wszystkim trwalszego.
Niestety mogę napisać tylko same negatywy, rzadko mi sie to zdarza.Jakieś popłuczyny po owocach trzymajace się w porywie do pół godziny tak blisko skóry,że trzeba zaaplikowac coś innego.Nie podoba mi się również flakon.Kojarzy mi się z Sensuel Avonu. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

fraupilz
fraupilz

Dla mnie to ideał na teraz, wesoła przedwiosenna grucha. Latem byłby może odrobinę za ciężki, ale w tej chwili świetnie się sprawdza. Kojarzy mi się bardzo pozytywnie, z ruchem, kiedy jest zimno, a człowiek rusza się dla przyjemności. Wyobrażam sobie taką scenę, że biega sobie dla zdrowia ta gruszka w różowych okularach i kwiatowym szaliku w kolorze malinowej czerwieni, całkiem podobna do Kluski, a za nią drepcze malutkie liczi, całkiem podobne do Kluski koka, i piszczy: poczekaj na mnie!!! Myślę, że flakon w kształcie lekko różowej gruszki oddaje istotę tego zapachu. Mimo piżma (po co to piżmo, no po co?), zakochałam się.

vertigo
vertigo

Gruszki gruszki gruszki !!!

Odrobinę wodny dzięki liczi, odrobinę kwiatowy i odrobinę drzewny.
Ale ponad wszystko fantastycznie GRUSZKOWY.

Madly Kenzo! jest pyszny, soczysty i jakby troszkę przyprawowy. Prosto i radośnie.

Mało tego: po 6 godzinach nadal go czuję. Może nie rewelacja, ale biorąc pod uwagę, że to letnia woda toaletowa, dla mnie wystarczająco.
Chyba mam ochotę zamienić cytryny, pomarańcze i grejpfruty na klapsy, lukasówki i nashi :)

Żeby to tylko nie byłe limitowana edycja!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madly Kenzo! Eau de Toilette marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madly Kenzo! Eau de Toilette marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque Tam Dao Mauboussin Mauboussin Kenzo Kenzo Amour Donna Karan Black Cashmere Prada Infusion d'Iris Chopard Casmir Christian Dior Midnight Poison Cartier Le Baiser Du Dragon L`Artisan Parfumeur Bois Farine Lancome Miracle Thierry Mugler Alien Essence Absolue Tom Ford Tuscan Leather Viktor&Rolf Spicebomb Extreme Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher Ode à l'amour Thierry Mugler Angel Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Yves Rocher Neonatura Cocoon ScentStory 24 Gold Juliette Has A Gun Not A Perfume