Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet

Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet

dymny
lekko korzenny
Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet Zdjęcia Madly Kenzo! Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Madly Kenzo! marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Madly Kenzo! został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i różowy pieprz; nutami serca są kadzidło, heliotrop i róża; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Różowy pieprz

Kadzidło Heliotrop Róża

Piżmo Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madly Kenzo! by Kenzo.

Madly Kenzo! Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Madly okazał się jednym z większych rozczarowań tego roku, bo jaka fanka kadzidlaków wyobrażałam sobie cuda, dymne cuda, a niestety zostałam boleśnie sprowadzona na ziemię do tego stopnia, że nie chcę już z Madly mieć nic wspólnego. Nieszczęsne kadzidło w ogóle się nie pojawia co jest dla mnie niesamowite i myślałam, że zalezy to od pory roku, aury, mojego humoru i kto jeszcze raczy wiedzieć od czego jeszcze. Nie. Nie ma na mnie kadzidła i już! Jest za to zbyt duża porcja różowego pieprzu, który w połączeniu z moją skórą odbieram jako aromat grafitu do ołówków. Niesamowite nieprawda? Dodam jeszcze, że nie ma tu nic innego i czekałam cierpliwie aż wreszcie coś się zdarzy, ale na próżno. Grafit do ołówków plus zapach nowo kupionego, drewnianego ołówka i nic więcej. Zero dymu, zero tajemnicy zero otulenia. W dodatku całość jest u mnie niesamowicie wręcz nietrwała i bliskoskórna. A mogłam pomyśleć przed zakupem, a nie rzucać się na obiecane kadzidło.

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Madly Kenzo edp to dla mnie zapach z kategorii "kadzidło dla początkujących". Jeśli zatem ktoś na swojej drodze poznawczej nut i zapachów dojdzie do punktu "kadzidło" serdecznie poleciłabym Kenzo na dobry początek przygody wespół zespół z Twilight Sarah Jessica Parker.

Oba te zapachy łączy jedno: nie wystraszą niezaprawionych w bojach nosów. Kadzidło jest tu bowiem podane na bazie słodkich nut, co osłabia jego moc i czyni oba doskonałymi otulaczami "z pieprzykiem".

Dla mnie Madly edp to - poza naczelnym składnikiem - przede wszystkim różowy pieprz w pierwszej fazie trwania zapachu, heliotrop w środkowej i akcenty drzewne z ciepłą wanilią w końcowej. Bezpieczny, nie mający w sobie żadnych znamion szaleństwa, zapach na jesień i zimę.

Ta wersja Madly na pewno bardziej udała się Kenzo. Woda toaletowa - drażniący syntetyk na bazie gruszki i liczi - dla mojego nosa była całkowicie niestrawna. Tę jestem w stanie nosić, choć też nie powiem, by uginały mi się w jej obliczu kolana.

monika690
monika690

Psiknęłam Madly na nadgarstek i doznałam olśnienia, toż to nie produkowane, wspaniałe Nature Millenaire Yves Rocher! Zapach ściółki w nagrzanym jesiennym słońcem brzozowym lesie, kadzidło w wersji light :) Zapach idealny na jesień, szczególnie słoneczną, oddaje jej kwintesencję. Obawiam się trochę tej wanilii w bazie, ze wyjdzie budyń i nie będzie tak miło, ja się po prostu boję wanilii :(

Zmienna
Zmienna

Swietny zapach. Pierwszy Kenzo od czasow Jungle Le Tiger, ktory mi sie calkiem spodobal. Oczywiscie nie porownuje go do Tygrysa, bo to inna liga. Tamtego pewnie juz nic z oferty Kenzo mi nie zastapi (jak oni mogli go wycofac z produkji!), ale Madly ma potencjal. Moglby byc nieco mocniejszy i bardziej intensywny, bo na mnie jest troche zbyt delikatny. Troche jak motyl z reklamy.

Lubie zapachy kadzidlane, ale w tej kompozycji kadzidlo jest dla mnie ledwo wyczuwalne. Moze dlatego, ze przyzwyczailam sie do duzo mocniejszych dawek tego elementu i potrzebuje go wiecej i wiecej ;). Szkoda, ze wbrew nazwie brakuje mu odrobiny szalenstwa. Mimo wszystko podoba mi sie. Gdyby byl mocniejszy moglabym sie zakochac ;)

pachniewitch
pachniewitch

Mialam i uzywalam z ogromna przyjemnoscia, choc zakochalam sie w wersji edt z liczi i gruszka ( grrr podniecajace )

Bardzo subtelne i neizwykle oryginalne, troszke w stylu nieodzalowanych Midnight poison - Diora - "dymna roza"...

Kadzidlo w tym zapachu gra pierwsze skrzypce a ja oblednie kocham kadzidlo:)))

Odnosilam wrazenie , ze unosze sie w ogromnym obloku kadzidla...i odlatuje ....

Bardzo polecam - cena super - trwalosc srednia 5 h

ps.Perfumy te sa prawie nieznane szerszym rzeszom klientek- uwazam, ze z powodu malo wyrafinowanej butelki ( no slaba jest !) i fatalnej infantylnej reklamy ktora absolutnie nie oddaje klasy tych perfum...

Dopisek :

Mialam edp , sprzedalam, kupilam edt - bo w nich sie poczatkowo zakochalam....Teraz zakupilam znow edp ....i :)))) stwierdzam , ze sa absolutnie przepiekne.... To zapach ktory wzbudzil moje najwieksze , najszczersze EMOCJE ....Sa jak totem , ale i zagadka ....W pierwszej trojce ulubiencow na zawsze!!!!!

mala9mi
mala9mi

Dziwny to zapach, dla mnie z kategorii "chcę go wąchać ale nie chcę go nosić".

Bo faktycznie wącha się go z zainteresowaniem, jest ciekawy i jego testy były dla mnie zawsze bardzo przyjemne. Ale przy teście globalnym wysiadłam. Fajny ale absolutnie nie nadający się do noszenia i właściwie zupełnie nie wiem dlaczego.

Madly pachnie jak najprawdziwsza guma Donald na jakimś dziwnym narkotykowym dopingu. Nie jest to typowy "cukieras" w typie Bonbon czy Fantasy. Jest słodko-kadzidlano-drzewny. Czuć wanilię, heliotrop, drewienko i właśnie nutę kadzidła. Całość daje efekt ciekawy ale w jakimś stopniu dla mnie drażniący i zupełnie "nieperfumeryjny".

Buteleczka ładna.

Trwałość dobra ok 5-6-7 godzin, projekcja przyzwoita, zapach jest dobrze wyczuwalny.

Polecam testy, spróbować warto na pewno.

amanda
amanda

Pierwsze wrażenie - kadzidlano drzewny .
Ciepły , powoli oplatający kwiatami pomarańczy z egzotyczych krajów z łagodnym podejściem pieprzych nut.
Zdecydowanie siedzi w nich uspokajające kadzidełko , swoim pomrukiem wybija z codziennego rytmu , wspaniale odprężając , przenosi w inne wymiary ..
Wspaniały z niego zimowiec.

vertigo
vertigo

Niby oryginalny, a jednak coś dla mnie w nim nie gra, czegoś jest za mało. Nie mogę nawet powiedzieć, że Madly Kenzo! mi się podoba.

To zapach dla tych, którzy lubią delikatny dymek kadzidła, który tylko się snuje, ale nie dominuje w kompozycji. Na początku towarzyszy mu świeżo-ostro-gorzki akord - kwiat pomarańczy i różowy, a jakże, pieprz.
Dość szybko przechodzi do nut bazy, w których nie ma już ani trochę kadzidła. Wygasanie tego zapachu jest miłe, ciepłe, odrobinę słodkie. Sympatyczne i przyjazne. Trochę podobne do Kenzo Amour.

Po zapachu o takiej nazwie i koncepcji spodziewałam się jednak więcej szaleństwa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Madly Kenzo!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Madly Kenzo!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madly Kenzo! marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madly Kenzo! marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Christian Dior Poison Lolita Lempicka Si Lolita Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jesus Del Pozo Ambar Cacharel Eden Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Calvin Klein Obsession Guerlain Samsara Eau de Parfum Burberry Burberry Brit Christian Dior Dolce Vita Jean Paul Gaultier Classique Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Lalique Perles De Lalique Christian Dior Dune