Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

L'Eau par Kenzo Wild Kenzo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

wodny
ziołowy
L'Eau par Kenzo Wild Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Wild Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Wild marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. L'Eau par Kenzo Wild został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są mandarynka, bez, mięta, trzcina i imbir; nutami serca są zwartnica, brzoskwinia, lilia wodna, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i wanilia.

Mandarynka Bez Mięta Trzcina Imbir

Zwartnica Brzoskwinia Lilia wodna Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Wild by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Wild Recenzje Perfum

L'Eau par Kenzo Wild by Kenzo 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Wild marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Wild marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Lacoste Touch of Pink Mexx Fly High Woman Love Passport Rosy Sky Happiness Trance Essence Whyte Rabbit S. Cute Love Berry Red Escada Ocean Lounge Fragonard Eau Fantasque s.Oliver Casual Women Perfumer`s Workshop Samba Ella Mikao Yujin Ectasy Xerjoff Lua