Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn

wodny
L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są bazylia, grejpfrut i wódka; nutami serca są jałowiec, szałwia i nuty wodne; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Bazylia Grejpfrut Wódka

Jałowiec Szałwia Nuty wodne

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Puma Puma Create Man Lancetti Lancetti Mood Man Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Montale Embruns d'Essaouira Juventus 1897 Man Yves Rocher Antartic Lostmarch Aod Nicole Farhi Bleu Intense Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Tommy Bahama Set Sail Martinique Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo