Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn

wodny
L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są bazylia, grejpfrut i wódka; nutami serca są jałowiec, szałwia i nuty wodne; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Bazylia Grejpfrut Wódka

Jałowiec Szałwia Nuty wodne

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Davidoff Cool Water Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Nautica Nautica Blue Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Montale Embruns d'Essaouira Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Thymes Azur Nautica Pure Nautica Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Le Cherche Midi No. 01