Marki » I-K » drzewne « Grupy

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo dla mężczyzn

ozonowy
wodny
ziołowy
L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme marki Kenzo to drzewne perfumy dla mężczyzn. L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Perfumy zawierają takie składniki, jak bazylia, mech dębowy, melon, skóra, niebieska lawenda, piżmo, ogórek, paczula i szałwia.

Bazylia Mech dębowy Melon Skóra Niebieska lawenda Piżmo Ogórek Paczula Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Givenchy Pi Neo Sergio Tacchini Sergio Tacchini Benetton Paradiso Inferno Man Accord Parfait Heliotrope & Santal Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Etro Vetiver Patyka Boise Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Krizia Krizia Uomo Jalaine Patchouli Voluspa Malayan Coco Roger Vivier Le Santal