Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L'Eau par Kenzo Love L'Eau Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Love L'Eau Kenzo dla kobiet

wodny
L'Eau par Kenzo Love L'Eau Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Love L'Eau Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Love L'Eau marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Eau par Kenzo Love L'Eau został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, piżmo, mięta i biały lotos.

Różowy pieprz Piżmo Mięta Biały lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Love L'Eau by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Love L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Love L'Eau marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Love L'Eau marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Yves Rocher Neonatura Souffle Roger & Gallet Rose Avon Summer White Renee Jasmine biehl parfumkunstwerke hb01 Jovan White Musk Laura Ashley Magic Garden Keiko Mecheri White Petals Tiens Trench Nina Ricci L`Air du Temps by Starck MOR Belladonna