Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L'Eau par Kenzo Ice pour Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są lima i mięta; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kardamon; nutami bazy są benzoes i wetyweria.

Lima Mięta

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon

Benzoes Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Ice pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Recenzje Perfum

Robert z Barcina
Robert z Barcina

Dla mnie to idealny zapach na upalne dni.
Czuje w nim swieżą miete z dodatkiem limonki,to tak jak bym wylegiwał sie na Bahamach i popijał zmrożone Mohito leżąc w hamaku..
Ten zapach nawet w najmniejszym stopniu nie męczy,nie przeszkadza,a wręcz daje poczucie chłodu i orzezwienia,i wbrew powszechnym opiniom,że swiezaki sa liche,ICE jest trwały i długo daje o sobie znac.
Jest faktycznie aromatyczny,czuc go dlugo i wyraznie.
U mnie 10 solidnych psików-8 godzin projekcji.
Polecam jak najbardziej,choc wiem,że lubiących mięte w zapachach nie ma zbyt wielu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Ice pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Ice pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Mandarino di Amalfi Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Creed Imperial Millesime Comme des Garcons Amazingreen Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Pure Malt Carolina Herrera 212 VIP Men Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme Christian Dior Dior Homme Intense Montale Santal Wood Carner Barcelona D600 G. Nejman G.Nejman  Emir Giorgio Armani Armani Code Ultimate Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Gucci Gucci Rush for Men Oriflame Espionage Hugo Boss Hugo Red Creed Aventus