Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Ice pour Femme marki Kenzo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. L'Eau par Kenzo Ice pour Femme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są cytryna, imbir i mięta; nutą serca jest frezja; nutami bazy są wetyweria, ambrette (piżmo ambrowe) i wanilia.

Cytryna Imbir Mięta

Frezja

Wetyweria Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Ice pour Femme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Ice pour Femme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Ice pour Femme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein Euphoria Men Pal Zileri Concept No 18 Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Givenchy Pi Fraiche O Boticario Zaad Ministry Of Sound Nightlife for Him CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Arno Sorel Shaman Sport Davidoff Champion Nickel Ulla Lala Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Nicolai Parfumeur Createur Baladin