Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn

Mam: 1

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme został wydany w 2016 roku. L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme stworzyli Olivier Cresp i Dora Baghriche-Arnaud. Nutami głowy są yuzu i różowy grejpfrut; nutami serca są mięta i zielone jabłko; nutami bazy są drzewo różane i fasolka tonka.

Yuzu Różowy grejpfrut

Mięta Zielone Jabłko

Drzewo różane Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Billy Jealousy Illicit Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Hermes Eau de Pamplemousse Rose Atelier Flou Eau d`Aviateur Eclectic Collections Factor Ayala Moriel Sabotage Parfums Berdoues 1902 Naturelle Guerlain La Cologne Du Parfumeur En Voyage Perfumes Havane pour Homme