Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn

Mam: 1

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme został wydany w 2016 roku. L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme stworzyli Olivier Cresp i Dora Baghriche-Arnaud. Nutami głowy są yuzu i różowy grejpfrut; nutami serca są mięta i zielone jabłko; nutami bazy są drzewo różane i fasolka tonka.

Yuzu Różowy grejpfrut

Mięta Zielone Jabłko

Drzewo różane Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Calvin Klein CK One Thierry Mugler Innocent Illusion Avon Full Speed Domenico Caraceni Ivy League Avon Just Play for Her Avon Simple Elements Warm Sunshine Memoire Liquide Soleil Liquide Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Odin 02 Owari Ortigia Sicilia Orange Blossom