Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet

wodny
L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme marki Kenzo to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme został wydany w 2016 roku. L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme stworzyli Olivier Cresp i Dora Baghriche-Arnaud. Nutami głowy są tangeryna i nektarynka; nutami serca są biały lotos i jaśmin; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Tangeryna Nektarynka

Biały lotos Jaśmin

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Kolejny letni przyjemniak,baardzo słodki. Od wejścia ta słodycz tak dała mi po nosie,że nie mogłam wyodrębnić żadnych skladników. Na szczęście atak skończył się po pół godzinie i Elelectric Wave zaczął być coraz bardziej przyjemnym, noszalnym dla mnie zapachem:-). Owocowe nuty pozwoliły na wyodrębnienie nektarynki a kwiatowe-lotosu. Piżmowa baza ładnie wszystko wygładziła i mamy bardzo przyjemny słodko-owocowy koktajl zapachowy. Nic nadzwyczajnego ale miło i przyjemnie. Nie wyodrębniam jaśminu i cedru ale w zasadzie nawet nie doszukuję się ich bo nie starcza czasu. Po trzech godzinach zapach gaśnie zostawiając subtelną, delikatnie owocową nutę. Projekcja również przeciętna. Flakon letni, kojarzący się jednoznacznoie z upalnymi dniami.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Electric Wave pour Femme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Gabriela Sabatini Ocean Sun Ralph Lauren Polo Sport Woman Rochas Aquawoman Yves Rocher Ming Shu Adidas Natural Vitality Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Clinique Happy in Bloom 2010 Sarantis B.U. Icy Ebba Los Angeles Miss Marisa Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk