Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

L'Eau par Kenzo Colors pour Homme Kenzo dla mężczyzn

Miałem: 1

lekko korzenny
ziołowy
L'Eau par Kenzo Colors pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Colors pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau par Kenzo Colors pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Colors pour Homme marki Kenzo to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L'Eau par Kenzo Colors pour Homme został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Kosinski. Nutami głowy są cytryna, liść kolendry i imbir; nutami serca są szałwia, kardamon i mięta; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Cytryna Liść kolendry Imbir

Szałwia Kardamon Mięta

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Colors pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Colors pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Colors pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Colors pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Hugo Boss Boss Elements Police Uomo Police Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Tonatto Profumi Albi Ayala Moriel Palas Atena Sinfonia di Note Poudre d'Epices Melvita Appetizing Spices Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Lord`s Jester Dionysus