Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau par Kenzo Colors pour Femme marki Kenzo to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. L'Eau par Kenzo Colors pour Femme został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są biała brzoskwinia, mandarynka i imbir; nutami serca są róża, lilia i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo i cedr.

Biała brzoskwinia Mandarynka Imbir

Róża Lilia Jaśmin

Białe piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau par Kenzo Colors pour Femme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

pierwsze psik to delikatny orzezwiajacy imbir z mieszanka slodkich owocow byc moze-jak w opisie- brzoskwiniowo- mandarynkowy ( mam wrazenie ,ze owocow jest znacznie wiecej)

rozwija sie owocowo..przyjemnie ,moze nawet sorbetowo momentami.

ja jednak nie moglam sie oprzec wrazeniu jakiejs slodkiej kompilacji zapachow Kenzo na przestrzeni kilku lat.

nie znalazlam nic nowatorskiego.

no przyjemny zapach, doskonaly dla nastolatek, lekki.

mila nieco landrynkowa kompozycja i...nieco dziecinna ale poprawna :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau par Kenzo Colors pour Femme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau par Kenzo Colors pour Femme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Escape Ralph Lauren Polo Sport Woman Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Jaguar Jaguar Fresh Woman Tonatto Profumi Oltre Eau D`Italie Au Lac LR LR Classics Marbella Kristen Michele Notes Fraiches Galimard Si Tu Savais... Sabon Tal (Marine) Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route