Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Eau de Kenzo Amour został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i herbata; nutami serca są ylang-ylang, plumeria i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Herbata

Ylang-ylang Plumeria Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Kenzo Amour by Kenzo.

Kenzo Amour

L`Eau de Kenzo Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L`Eau de Kenzo Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L`Eau de Kenzo Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Bvlgari Omnia Green Jade Hugo Boss Boss Woman Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Balenciaga Balenciaga L`Essence Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Lacoste Lacoste Pour Femme Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Escada Rockin' Rio Versace V/S Versus Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Davidoff Good Life Penhaligon`s LP No:9 Molinard Habanita L'Esprit Versace Versense Giorgio Armani Idole d`Armani Giorgio Armani Sensi Versace Blue Jeans Oriflame Petal Quartz