Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Eau de Kenzo Amour został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i herbata; nutami serca są ylang-ylang, plumeria i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Herbata

Ylang-ylang Plumeria Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Kenzo Amour by Kenzo.

Kenzo Amour
Cinema Festival

L`Eau de Kenzo Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L`Eau de Kenzo Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L`Eau de Kenzo Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Kenzo Amour marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Kenzo Kenzo Amour Moschino Glamour Bvlgari Omnia Green Jade Kate Moss Vintage Hugo Boss Boss Woman Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Joop! Joop! Le Bain Balenciaga Balenciaga L`Essence Christian Dior Dune Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Christian Dior Dior Addict Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Chance Eau de Toilette Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Yves Saint Laurent Cinema Festival Escada Rockin' Rio Versace V/S Versus Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6