Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn

L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Homme Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau 2 Kenzo pour Homme marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L'Eau 2 Kenzo pour Homme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są kwiat imbiru, grejpfrut i gorzka pomarańcza; nutami serca są lawenda i jagody jałowca; nutami bazy są wetyweria, Świerk i cedr.

Kwiat imbiru Grejpfrut Gorzka pomarańcza

Lawenda Jagody jałowca

Wetyweria Świerk Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau 2 Kenzo pour Homme by Kenzo.

L'Eau 2 Kenzo pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau 2 Kenzo pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau 2 Kenzo pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau 2 Kenzo pour Homme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau 2 Kenzo pour Homme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle Homme Gucci Gucci Pour Homme II Kenzo Kenzo pour Homme Hermes Terre d'Hermes Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Comme des Garcons Amazingreen Franck Olivier Black Touch Yves Saint Laurent Body Kouros Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Bleu de Chanel Zirh Ikon Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Hermes Un Jardin En Mediterranee Lalique Lalique White Kenzo Air Christian Dior Fahrenheit Absolute