Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet

L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet

wodny
L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia L'Eau 2 Kenzo pour Femme Kenzo dla kobiet Zdjęcia

L'Eau 2 Kenzo pour Femme marki Kenzo to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. L'Eau 2 Kenzo pour Femme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są cytryna i gruszka; nutami serca są lotos, frezja i róża; nutami bazy są piżmo i cedr.

Cytryna Gruszka

Lotos Frezja Róża

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau 2 Kenzo pour Femme by Kenzo.

L`Eau d`Issey Florale

L'Eau 2 Kenzo pour Femme Recenzje Perfum

niekonwenansina
niekonwenansina

typowy zapach na wiosnę-lato, bardzo lekki, świeży, sportowy, mnie przypominał dezodoranty adidasa, rexony itp. nietrwały, na mnie wytrzymywał się ok. 2h

mriczka
mriczka

Te perfumy idealnie do mnie pasują. Otulają mnie i współgrają. Nie ma wrażenie, że pachnę " na siłę". Od razu wiedziałam, że muszę je mieć.
Nuty najbardziej wyczuwalne wg mnie to :
1. piżmo
2.frezja
3. cytrus

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo L'Eau 2 Kenzo pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo L'Eau 2 Kenzo pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau 2 Kenzo pour Femme marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau 2 Kenzo pour Femme marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Bvlgari Omnia Crystalline Kenzo L'Eau par Kenzo Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Sonia Rykiel Rykiel Woman Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Isabella Rossellini Manifesto Christian Dior Fève Délicieuse Avon Rare Sapphires Mauboussin Emotion Divine Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Oriflame Amethyst Fatale Estée Lauder Amber Mystique Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Cacharel Gloria Avon Outspoken by Fergie Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Montblanc Femme de Montblanc Eisenberg J'ose Giorgio Armani Acqua di Gioia