Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

King Kong Kenzo dla kobiet

King Kong Kenzo dla kobiet

King Kong Kenzo dla kobiet Zdjęcia King Kong Kenzo dla kobiet Zdjęcia

King Kong marki Kenzo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. King Kong został wydany w 1978 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak banan, przyprawy, goździk (przyprawa), mięta, nuty zielone, mech dębowy, Żywica, ambra i róża.

Banan Przyprawy Goździk (przyprawa) Mięta Nuty zielone Mech dębowy Żywica Ambra Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about King Kong by Kenzo.

King Kong Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo King Kong, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo King Kong, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum King Kong marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu King Kong marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Code Burberry London for Men Caron Parfum Sacre Ormonde Jayne Orris Noir Bond No 9 Brooklyn Antonio Banderas Seduction in Black Pacifica Madagascar Spice JoAnne Bassett Spicy Oriental Sage Machado Amber D.S. & Durga East Mid East Vicky Tiel Venus De L'Amour