Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

wodny
ozonowy
wodny
KenzoKi White Lotus (Relaxing) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi White Lotus (Relaxing) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi White Lotus (Relaxing) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos.

Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo.

KenzoKi White Lotus (Relaxing) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi White Lotus (Relaxing) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi White Lotus (Relaxing) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Odori Tabacco Perfumer`s Workshop Samba for Men Jeanne Arthes Love Generation Freedom Puma Urban Motion for Him Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Demeter Fragrance Black Russian Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer