Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Rice Steam (Sensual) Kenzo dla kobiet

pikantny
orzechowy
KenzoKi Rice Steam (Sensual) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Rice Steam (Sensual) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Rice Steam (Sensual) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ryż.

Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Rice Steam (Sensual) by Kenzo.

KenzoKi Rice Steam (Sensual) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Rice Steam (Sensual) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Rice Steam (Sensual) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Avon Blue Rush s.Oliver Love Man 2008 Fragonard Concerto Cattier Eau de Provence Riva L`Altra Follia Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme The Healing Garden Perfect Calm Chloe Eau de Fleurs Lavande Caswell Massey English Lavander Ann Taylor Chic Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme