Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir.

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) by Kenzo.

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Mary Kay MK High Intensity Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Penhaligon`s Douro Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Black Russian L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Lord`s Jester Demeter