Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir.

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) by Kenzo.

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex La Perla Grigioperla Attitude s.Oliver Love Man 2008 Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Michael Jordan 23 Diptyque L'Eau de L'Eau Fragrances of Ireland Inis Jeanne Arthes Love Generation Freedom Le Labo Ambrette 9 Jaguar Jaguar for Men Ayala Moriel Lovender Frank Los Angeles Frank No.2