Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus.

Bambus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) by Kenzo.

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water Benetton B. Clean Fresh Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner XXX Large Aigner Airness Cool Instinct Michael Jordan Michael Jordan Paul Sebastian PS Fine Cologne Lanvin L`Homme Sport Fred Hayman Touch With Love for Men Ayala Moriel Lovender Benetton Benetton Blu Man Truefitt & Hill 1805