Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus.

Bambus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) by Kenzo.

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Recenzje Perfum

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) by Kenzo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Liz Claiborne Bora Bora for Men Perry Ellis Portfolio Green for Men Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Le Jardin Retrouve Verveine Demeter Fragrance Always Focused Benetton Benetton Blu Man Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Michel Germain Tattoo Ortigia Sicilia Fico D'India Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Melvita Floral Water Lavender