Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo dla kobiet Zdjęcia

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla kobiet. KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus.

Bambus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) by Kenzo.

KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Davidoff Cool Water Freeze Me Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Puma Urban Motion for Him The Healing Garden Perfect Calm Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Roger & Gallet Lavande Royale Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Caswell Massey English Lavander Elizabeth Arden Green Tea Lavender Liz Earle Botanical Essence No.1