Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Kenzo Homme Sport marki Kenzo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Kenzo Homme Sport został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i mięta; nutami serca są geranium, kwiat imbiru i przyprawy; nutami bazy są wetyweria i cedr.

Grejpfrut Cytryna Mięta

Geranium Kwiat imbiru Przyprawy

Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Homme Sport by Kenzo.

Kenzo Homme Sport Recenzje Perfum

Kenzo Homme Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Kenzo Homme Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 3.4oz
56.50 USD
Kenzo Homme Sport Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 50ml 1.7oz Fashion Pouch 2pcs 1pouch
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
83.00 USD
Kenzo Homme Sport 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Kenzo Homme Sport 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Homme Sport marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Homme Sport marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Lalique Hommage a L'Homme Hermes Terre d'Hermes DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Kenzo Kenzo pour Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Cartier Declaration d'Un Soir Guy Laroche Drakkar Noir Versace Versace Pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Hermes Voyage d`Hermes Chanel Allure Pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Zirh Ikon Cartier Declaration Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme