Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn

Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Kenzo Homme Sport Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Kenzo Homme Sport marki Kenzo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Kenzo Homme Sport został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i mięta; nutami serca są geranium, kwiat imbiru i przyprawy; nutami bazy są wetyweria i cedr.

Grejpfrut Cytryna Mięta

Geranium Kwiat imbiru Przyprawy

Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Homme Sport by Kenzo.

Kenzo Homme Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Homme Sport marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Homme Sport marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Versace Versace Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme David & Victoria Beckham David Beckham Homme Lalique Hommage a L'Homme Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Kenzo Kenzo pour Homme Chanel Bleu de Chanel DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Lalique Encre Noire Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Hugo Boss Boss Bottled Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Giorgio Armani Armani Attitude Cartier Declaration d'Un Soir Guy Laroche Drakkar Noir