Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Kenzo Homme Fresh Kenzo dla mężczyzn

Kenzo Homme Fresh Kenzo dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 7 Ukochany zapach: 1

Kenzo Homme Fresh Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Kenzo Homme Fresh marki Kenzo to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenzo Homme Fresh został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, sosna, piżmo, grejpfrut, mech dębowy i cedr.

Pomarańcza Sosna Piżmo Grejpfrut Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Homme Fresh by Kenzo.

Kenzo Homme Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Homme Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Homme Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Homme Fresh marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Homme Fresh marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Chanel Bleu de Chanel Thierry Mugler Womanity Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Pierre Balmain Carbone de Balmain Hermes Un Jardin Sur Le Nil Thierry Mugler A*Men Rocawear 9IX Escentric Molecules Molecule 03 Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Cristiano Fissore Cashmere for Men Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Fragonard Juste un Baiser Clive Christian 1872 Men Amouage The Library Collection Opus V Comme des Garcons Wonderoud Chopard Noble Vetiver Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Creed Tabarome Escentric Molecules Escentric 02