Marki » I-K » orientalne « Grupy

Kenzo Amour Le Parfum Kenzo dla kobiet

Kenzo Amour Le Parfum Kenzo dla kobiet

dymny
Kenzo Amour Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Kenzo Amour Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Kenzo Amour Le Parfum marki Kenzo to orientalne perfumy dla kobiet. Kenzo Amour Le Parfum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są ryż i kadzidło; nutami serca są plumeria i paczula; nutami bazy są ambra, wanilia i benzoes.

Ryż Kadzidło

Plumeria Paczula

Ambra Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Amour Le Parfum by Kenzo.

Kenzo Amour
Vaniglia e Zenzero del Madagascar
Shunkoin

Kenzo Amour Le Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Amour Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Amour Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Amour Le Parfum marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Amour Le Parfum marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Amour Givenchy Organza Indecence Christian Dior Poison Yves Rocher Nature Millenaire Christian Dior Midnight Poison Ginestet Botrytis Fendi Fendi Theorema Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Mauboussin Histoire d`Eau Yves Saint Laurent Nu Oriflame M by Marcel Marongiu Hermes Hermessence Ambre Narguile Mauboussin Mauboussin Guerlain Samsara Eau de Parfum Molinard Habanita Cartier Must de Cartier Laboratorio Olfattivo Alambar Parfum d`Empire Ambre Russe