Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo dla kobiet

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo dla kobiet

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo dla kobiet Zdjęcia Kenzo Amour Indian Holi Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Kenzo Amour Indian Holi marki Kenzo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Kenzo Amour Indian Holi został wydany w 2008 roku. Kenzo Amour Indian Holi stworzyli Daphne Bugey i Olivier Cresp. Nutami głowy są kwiat wiśni, ryż, kadzidło i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, różowy pieprz, plumeria i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Kwiat wiśni Ryż Kadzidło Czerwone jagody

Piwonia Różowy pieprz Plumeria Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Amour Indian Holi by Kenzo.

Kenzo Amour
Love, Chloe Eau Florale

Kenzo Amour Indian Holi Recenzje Perfum

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Lubię,nawet bardzo lubię.Tylko dlaczego tak krótko i lekko się na mnie trzyma?! :C Zacierałam ręce w oczekiwaniach kuriera z przesyłką.Ojej,idzie mój następca Jungle!
Takiego wała,niebo a ziemia.
Mimo wszystko ta wisienka (której brak w składzie,standard) mnie czaruje.

Arsonist
Arsonist

Nie wiem dokładnie, za co, ale uwielbiam Indian Holi. Działa na mnie antydepresyjnie, poprawia mi humor, uspokaja mnie. Ubrana w ten zapach, przez cały dzień oglądam świat przez różowe okulary. Przed oczami, nie wiadomo skąd, pojawiają mi się obrazy bezpiecznych czasów dzieciństwa.

W artystycznym flakonie o pięknym odcieniu czerwieni znajdują się nie tylko perfumy. Zamknięto w nim słońce, śmiech, dziecięcą beztroskę, magię długich, letnich wieczorów.

Niby to taki nieskomplikowany, do bólu linearny wiśniowy kompocik. Bezpośrednio po użyciu jest jeszcze lekko wytrawny - wyczuwalna cierpkość to pewnie efekt połączenia porzeczki z kadzidłem. A może to ten ryż? Szybko jednak wysładza się, pozostawiając na skórze bardzo trwały i bardzo ogoniasty zapach kwitnącej wiśni. Czym on jest podbity, co on jeszcze w sobie takiego ma? Nie wiem, ale efekt jest bardzo słodki i niewiarygodnie wręcz optymistyczny.

Lubię pachnieć Indian Holi właśnie teraz, w tę przejściową porę pomiędzy latem a jesienią. Powoli żółknąca zieleń mieni się w słońcu, niebo jest wciąż błękitne, głowę mamy pełną wakacyjnych wspomnień... Ale w powietrzu czuć już nadchodzącą jesień, przed którą chcemy się ogrzać. Ja ogrzewam się właśnie w różowym blasku Indian Holi. :)

Izabela
Izabela

Zapach zupełnie inny niż Kenzo Amour, podobieństwo jest widoczne jedynie na płaszczyźnie kształtu flakonu.
Indian Holi to kwiat wiśni, który uwielbiam. Jest piękny zarówno pod względem olfaktorycznym jak i wizualnym.
Do kwiatu wiśni dodano kadzidło, peonię i czerwone jagody. Odrobinka pieprzu delikatnie zaostrza kwiatowe nuty.
Kadzidło w połączeniu z nutami kwiatowymi tworzy interesującą propozycję, lekko chłodną, dystansującą i intrygującą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Amour Indian Holi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Amour Indian Holi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Amour Indian Holi marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Amour Indian Holi marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent Belle d`Opium Madonna Truth or Dare by Madonna Naked DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Cacharel Noa Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Lancome Poeme Christian Dior Hypnotic Poison Ginestet Botrytis Thierry Mugler Alien Essence Absolue Donna Karan DKNY Annayake Miyako Serge Lutens Un Bois Vanille Christian Dior Poison Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior Dior Addict Moschino Cheap & Chic I Love Love Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre