Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Kenzo Amour Florale Kenzo dla kobiet

Kenzo Amour Florale Kenzo dla kobiet

Kenzo Amour Florale Kenzo dla kobiet Zdjęcia Kenzo Amour Florale Kenzo dla kobiet Zdjęcia Kenzo Amour Florale Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Kenzo Amour Florale marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kenzo Amour Florale został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są neroli, kardamon, czarna porzeczka i grejpfrut; nutami serca są plumeria, róża i gardenia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Neroli Kardamon Czarna porzeczka Grejpfrut

Plumeria Róża Gardenia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenzo Amour Florale by Kenzo.

Versace
Valentina Acqua Floreale
Michael Kors White

Kenzo Amour Florale Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Zapach nie ma nic wspólnego z Kenzo Amour. Za to wydaje mi się bliźniakiem Michael Kors White. Autentycznie pachną tak samo. Silna gardenia i w tle odrobina innych białych kwiatów. Zapach bardzo kobiecy, zimny w odbiorze. Ciekawy, odurzający. Polecam

Dagmy
Dagmy

Zupełnie inna od kenzo amour, w którym króluje plumeria.
W wersji florale głownie wyczuwalna gardenia. Dla wielbicielek tej nuty.
Trwałość słaba w porównaniu z kenzo amour, zaledwie 3godziny.

Izabela
Izabela

Gardenia, plumeria, grejpfrut - pierwszy wyczuwalny tercet nut.
Potem do tego tercetu dołączają piżmo, neroli, czarna porzeczka.
Bardzo lekkie, kwiatowe perfumy, z kwaskowatym akcentem. Poprzez dodatek owoców kwiaty są ukazane w świeży, rześki sposób.
Flakon bardzo dobrze oddaje ideę tego zapachu - jest biały, lekki, transparentny.
Bardzo przyjemna propozycja na lato.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kenzo Amour Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kenzo Amour Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenzo Amour Florale marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenzo Amour Florale marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Lubin Idole Stella McCartney Stella Kenzo Flower by Kenzo Yves Rocher Nature Millenaire Dolce&Gabbana D&G Light Blue Givenchy Organza Indecence Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Mirage Diptyque Do Son Serge Lutens Rousse Calvin Klein Beauty Vivienne Westwood Boudoir Kenzo L'Eau par Kenzo Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hermes Eau de Gentiane Blanche Yves Rocher Ode au Reve