Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kashaya Kenzo dla kobiet

Kashaya Kenzo dla kobiet

Kashaya Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Kashaya marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kashaya został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są ananas, morela, mandarynka, brzoskwinia, hiacynt, bergamotka i anyż; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, kwiat pomarańczy, lilia, orchidea, jaśmin, ylang-ylang, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, wanilia i cedr.

Ananas Morela Mandarynka Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka Anyż

Goździk (roślina) Tuberoza Kwiat pomarańczy Lilia Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kashaya by Kenzo.

Felicity
Sun Moon Stars

Kashaya Recenzje Perfum

Typowa dla zapachów Sophii Grojsman mieszanka róży ze słodką, nieco syntetyczną brzoskwinią. Pojawia się też nuta kojarząca mi się z herbatą - taką słabą, jaśniutką jak słomka.

Baza jest waniliowa, nieco budyniowa, z lekką nutą jaśminu - przypomina mi wtedy trochę klasyczną Organzę.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Sophia Grojsman, ktora stworzyla ten zapach jest uosobieniem nosa idealnego, tworzacego kompozycje atrakcyjne pod kazdym wzgledem. czesc z nich jest dosc przewidywalna, aboslutnie nie nudna badz generyczna, ale niektore zapachy po prostu pachna jak kompozycje mogace wyjsc wylacznie spod nosa Sophii.
Kashaya ma wiele cech wspolnych z Yvresse i odrobine z Tresor.
Poczatek jest lekko owocowy, morelowo-anyzkowy. Nieco podobny do Yvresse. Serce skrywa aromaty najpiekniejszych kwiAtow, roza, jasmin, tuberoza.
Owoce, jakkolwiek, sa wciaz wyczuwalne. Baza jest lekko slodka, kuszaca, jest to orient w najlzejszym wydaniu.
Choc Kashaya wystepuje wylacznie w stezeniu wody toaletowej - jest trwaly i posiada niezla moc.
Butelka dosc oryginalna, oddajaca charakter zapachu; naturalny orient.
Kashaya jest zapachem doskonalym na sezon zimowy, osladza ponure sniezne poranki, rozgrzewa w mrozne wieczory.
Posiadam 125ml i zamierzam zakupic wiecej.
Kto zna linie zapachow stworzona przez Sofie, ten bez trudu potwierdzi, ze Kashaya nie mogla wyjsc z laboratorium innego kreatora.
Jest to zapach, ktory bez watpienie powienien znalezc sie w garderobie kazdej eleganckiej kobiety.

zoka
zoka

Uwielbiam ten zapach. Bogaty, z bardzo interesującym owocowym otwarciem, fantastycznym kwiatowym sercem, oraz orientalną bazą. To jest naprawdę arcydzieło w porównaniu do banalnych zapachów, które są coraz bardziej powszechne na co dzień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Kashaya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Kashaya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kashaya marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kashaya marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Casmir Rochas Alchimie Rochas Tocade Aramis Tuscany Per Donna M. Micallef Ylang in Gold Mauboussin Histoire d`Eau Calvin Klein Obsession Jil Sander Sun Christian Lacroix Christian Lacroix Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Lalique Lalique Guerlain Shalimar Chloe Chloe Narcisse Lancome Tresor Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Rochas Absolu Donna Karan Black Cashmere Cartier Le Baiser Du Dragon