Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 11

karmelowy
Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jeu d'Amour l'Elixir został wydany w 2016 roku. Jeu d'Amour l'Elixir stworzyli Daphne Bugey i Christophe Raynaud. Nutami głowy są jeżyna, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są tuberoza i jaśmin; nutami bazy są rum, wanilia, paczula, karmel i drzewo sandałowe.

Jeżyna Mandarynka Pomarańcza

Tuberoza Jaśmin

Rum Wanilia Paczula Karmel Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeu d'Amour l'Elixir by Kenzo.

Signorina Misteriosa
Jeu d'Amour

Jeu d'Amour l'Elixir Recenzje Perfum

zajeckicajec
zajeckicajec

Piękny, prawdziwy zapach miłości. Niestety trwałość bardzo słaba. 2h i po zapachu pozostaje wspomnienie. Zasługuje na odlewkę, która trafi do kobiecej torebki w celu odświeżania go po upływie kilku godzin.

2017
czarna_koronka
czarna_koronka

Jestem zdziwiona, że ten przefajny wypust Kenzo nie ma tu żadnej recenzji, na zagranicznych fragranticach tyle co kot napłakał... Ale do rzeczy.
Jeu d`Amour L`Elixir to bardzo przyjemny zapach. Lekko kwaskowaty (wyraźnie czuć jeżynę) na kremowym, lekko słodkim podbiciu. Wokół snuje się ostrzejsza nuta, wyróżniająca zapach z półek zalanych słodkościami. (To zapewne rum, ale nie czuć alkoholu samego w sobie. Tylko jego pikantno-gorzki posmak). Coś jak lody waniliowe, z bitą śmietaną, owocami leśnymi, polane likierem rumowym... Bardzo lubię go nosić, nieoczywiście słodki. Jednak trwałość i projekcja pozostawiają sporo do życzenia. Bliskoskórny, czuję go przed ok 2h. A szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Jeu d'Amour Giorgio Armani Sun di Gioia Yves Saint Laurent Black Opium Giorgio Armani Emporio Armani Lei Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Carolina Herrera Good Girl La Prairie Midnight Rain Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Cinema Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Hugo Boss Boss The Scent Kenzo Power Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Acqua di Gioia Givenchy Dahlia Divin Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Paco Rabanne Olympea Viktor&Rolf Spicebomb