Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 9

karmelowy
Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jeu d'Amour l'Elixir został wydany w 2016 roku. Jeu d'Amour l'Elixir stworzyli Daphne Bugey i Christophe Raynaud. Nutami głowy są jeżyna, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są tuberoza i jaśmin; nutami bazy są rum, wanilia, paczula, karmel i drzewo sandałowe.

Jeżyna Mandarynka Pomarańcza

Tuberoza Jaśmin

Rum Wanilia Paczula Karmel Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeu d'Amour l'Elixir by Kenzo.

Signorina Misteriosa
Jeu d'Amour

Jeu d'Amour l'Elixir Recenzje Perfum

czarna_koronka
czarna_koronka

Jestem zdziwiona, że ten przefajny wypust Kenzo nie ma tu żadnej recenzji, na zagranicznych fragranticach tyle co kot napłakał... Ale do rzeczy.
Jeu d`Amour L`Elixir to bardzo przyjemny zapach. Lekko kwaskowaty (wyraźnie czuć jeżynę) na kremowym, lekko słodkim podbiciu. Wokół snuje się ostrzejsza nuta, wyróżniająca zapach z półek zalanych słodkościami. (To zapewne rum, ale nie czuć alkoholu samego w sobie. Tylko jego pikantno-gorzki posmak). Coś jak lody waniliowe, z bitą śmietaną, owocami leśnymi, polane likierem rumowym... Bardzo lubię go nosić, nieoczywiście słodki. Jednak trwałość i projekcja pozostawiają sporo do życzenia. Bliskoskórny, czuję go przed ok 2h. A szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Guerlain Chamade Caron Montaigne Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Parlux The Phantom of the Opera Alfred Sung Encore Arrogance Glamour Nicole Miller Nicole Miller Jessica Simpson Fancy Love Ayala Moriel Moon Breath DSH Perfumes Parfum de Luxe Renato Balestra Via Sistina 67 Femme