Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flower in the Air Summer Edition Kenzo dla kobiet

Flower in the Air Summer Edition Kenzo dla kobiet

kwaśny
Flower in the Air Summer Edition Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower in the Air Summer Edition marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower in the Air Summer Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są czerwona porzeczka, granat i gujawa; nutami serca są róża i frezja; nutą bazy jest białe piżmo.

Czerwona porzeczka Granat Gujawa

Róża Frezja

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower in the Air Summer Edition by Kenzo.

Flower in the Air Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower in the Air Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower in the Air Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower in the Air Summer Edition marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower in the Air Summer Edition marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess for Women Parah Parah Woman Lancetti Etre Femme Gloria Vanderbilt V Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Missoni Aria Missoni Gilles Cantuel Flowers Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Opus Oils Burlesque: Siren Emanuel Ungaro Apparition Pink John Galliano Parlez-Moi d’Amour Laila Bagge You Rock