Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Kenzo dla kobiet

lekko korzenny

Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytrusy i bergamotka; nutami serca są gardenia, różowy pieprz i róża bułgarska; nutami bazy są benzoes, wanilia i białe piżmo.

Cytrusy Bergamotka

Gardenia Różowy pieprz Róża bułgarska

Benzoes Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 by Kenzo.

Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Nautilus Donna Nautilus Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Oriflame Enigma Collistar Benessere dei Sensi Yves Rocher Clea Amouage Esprit d`Amouage Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Lalique Cascade Limited Edition 2010 D.S. & Durga Shake Shake Senora Alta Moda Midnight Dreams Lulu Beauty Marlena